بستن

5 مزیت ویژه سیستم نوبت دهی آرایه

 1-قابلیت پشتیبانی از کارت خوان:

در سیستم های بانکی واداری در برخی اوقات نیاز به مدیریت مشتریان وتفکیک مشتریان میباشد.

این سیستم با داشتن قابلیت سیستم تفکیک مشتریان بر اساس شماره کارت بانکی آنها این اجازه را به مدیر سیستم میدهد که بتواند تسهیلاتی را جهت سرویس دهی به مشتریان خاص فراهم آورد .به این نحو که با ذخیره سازی برخی نوبت ها ( به دلخواه)آنها را جهت ارائه مشتریانVIP نگهداری کند.

2-قابلیت پشتیبانی از GSM مودم (سیستم پیامک):

در این  روش جهت مدیریت ترافیک محیط شعبه میتوان از سیستم پیامک جهت دریافت نوبت برای مشتریان (یا برای مشتریان خاص)استفاده نمود وتعداد افراد منتظر در صف مربوط را جهت مدیریت زمان حضور در شعبه به اطلاع مشتری رسانیده واز ازدحام شعبه جلوگیری نمود.

3-قابلیت افزودن کنسولهای نظر سنجی جهت اعلام نظر مشتریان شعبه

در این سیستم  قابلیت افزایش کنسولهای نظر سنجی برای مشتریان وجوددارد وبراحتی بدون تغییر در ساختار فیزیکی شبکه اجرا میگرددومدیر سیستم میتواند با استفاده از این قابلیت از رضایت مندی مشتریان نسبت به عملکرد پرسنل خود مطلع گردد.

4-قابلیت پخش کلیپهای تبلیغاتی در  LCD شعبه :

این دستگاه با پشتیبانی کامل از خروجی  LCD میتواند در محیط LCD شعبه (درصورت وجود)4شماره آخر فراخوانی شده وباجه های ارجاع شده آنها ساعت وتاریخ جاری وپیامهای تبلیغاتی نوشتاری روان وهمچنین پخش کلیپهای تبلیغاتی شعبه (کلیپهای آموزشی –  فرهنگی و…)رابا کنترل صدای مربوط به کلیپ به صورت مجزا انجام داده وبا جایگزینی LCD به جای نمایشگر مرکزی وسیستم صوتی کارایی وزیبایی سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

5-قابلیت سفارشی کردن برنامه:

این شرکت قابلیت سفارشی کردن برنانه را به مشتری خود داده وقابلیت تغییر سخت افزار ونرم افزارراجهت تطبیق با خواسته مشتریان خوددارا میباشد وبه دلیل کاملاً بومی بودن تجهیزات نرم افزاری وسخت افزاری تغییرات به راحتی وبا سهولت انجام پذیر میباشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *